Ceny zákroků na naší klinice

V prvé řadě musíme vyzdvihnout fakt, že máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

To znamená, že některé zákroky nemusíte platit z vlastní peněženky, ale je na ně uplatněno Vaše zdravotní pojištění. Týká se především vstupního vyšetření včetně registrace, pravidelných preventivních prohlídek, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami dvakrát ročně, dále kompletní RTG vyšetření, včetně panoramatického RTG, jenž Vám bude proveden přímo u nás v ordinaci.

Je zohledněn také příspěvek na  protetické práce – korunky, můstky, snímací náhrady. V neposlední řadě je to podání lokální anestezie před samotným zákrokem, který je hrazen ze zdravotního pojištění.

 

Hrazené zákroky

Ceny jednotlivých zákroků – tedy přímých plateb, které Vám budou účtovány, vychází ze složité kalkulace, která zohledňuje velké množství faktorů. Zmínit lze například používání toho nejmodernějšího vybavení, špičkové přístroje, nejnovější materiály, které jsou na stomatologickém trhu.

Dále musíme přihlédnout k tomu, že v roce 2010 jsme pro vás vybudovali novou ordinaci zde v Rožnově pod Radhoštěm.  Naší největší snahou je spokojenost Vaše i Vašich dětí.

Péči, která vede k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě chrupu, hradí zdravotní pojišťovny pouze částečně.

 

Úhrada zákroku

Úhrada je tak  při použití nadstandardních materiálů  a postupů převážně na straně pacienta. Podrobnou informaci k cenám Vám podáme před zahájením ošetření.

V případě Vašeho zájmu s Vámi probereme celkový cenový a časový plán ošetření.

Na každého pacienta máme vyhrazeno dostatečné množství času, k ošetření přistupujeme s maximální zodpovědností a pečlivostí, což odpovídá i době, kterou pacient stráví v ordinaci.  Snažíme se přizpůsobit individuálním časovým potřebám každého z Vás a z toho plyne i doba, kdy je  pro Vás ordinace otevřena.

Od vás, našich klientů, vyžadujeme jediné – včasný příchod k ošetření!


Riziko pozdního příchodu

Pozdní příchody vedou ke komplikacím v provozu a může se stát, že ošetřující lékař odmítne klienta s pozdním příchodem přijmout.

Investice do zdraví je tou nejlepší investicí a u nás máte jistotu stoprocentní kvality, pokud si ji vyberete.

Sídlištní 1749

Zubří

TOP kvalita

Poskytovaných služeb

Zavolejte nám

776 241 666

Napište nám

krzydent@seznam.cz